Promocja trwa przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kierowco ciężarówki: Oto jak zgubić brzuch, utrzymać dietę i trening w trasie pomimo braku motywacji i czasu

Nie martw się. Znam TWOJE problemy. Wiem, że…

01

Stosowałeś wiele różnych diet, ale szybko z nich rezygnowałeś

02

Próbowałeś trenować siłowo, ale nie widziałeś żadnych efektów

03

Podjadasz i nie potrafisz zrezygnować z niezdrowych posiłków

04

Po całym dniu spędzonym w pracy, nie masz już na nic siły…

Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje?

Brakuje Ci odpowiedniego wsparcia od osoby, która sama przez to przechodziła i mierzyła się dokładnie z tymi samymi problemami.

Samemu trudno się w tym wszystkim połapać, a z kolei pierwszy, lepszy trener nie ma pojęcia o tym, jak bardzo jesteś zapracowany.

Ja też kiedyś nie wiedziałem, jak trenować i odżywiać się tak, by skutecznie zmienić sylwetkę

Dlatego chciałbym być dla Ciebie takim wsparciem, jakiego ja sam potrzebowałem, kiedy próbowałem za pierwszym razem zmienić swoją sylwetkę.

Nie przegap okazji!

FORMA W TRASIE Z PAKEREM - 75%

Zyskasz wsparcie, dzięki któremu Twoje życie zmieni się o 180 stopni.

FORMA W TRASIE Z PAKEREM to wyjątkowy program, dzięki któremu raz na zawsze zmienisz swoją sylwetkę, a także poprawisz zdrowie i samopoczucie!

Z moim programem:

Oto co ode mnie otrzymasz:

Indywidualny plan żywieniowy

To specjalnie dopasowana dieta, która pozwoli Ci zmienić Twoją sylwetkę, niezależnie od obranego celu. Otrzymasz od nas przykładowe schematy posiłków, listę zamienników oraz pyszne przepisy. Dzięki temu nigdy nie zdarzy się sytuacja, że nie wiesz, co powinieneś zjeść.

Normalna cena: 260 zł

Skuteczny plan treningowy

Otrzymasz plan treningowy, który uwzględnia Twoje potrzeby i możliwości. Dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć nawet w domu i wciąż skutecznie pracować nad swoją sylwetką.

Normalna cena: 190 zł

Analiza wykonywanych ćwiczeń

Na podstawie wysłanych przez Ciebie nagrań, prześlemy Ci wskazówki, co możesz zmienić w technice wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu efekty pojawią się szybciej, a Ty unikniesz kontuzji i będziesz mógł trenować dłużej!

Normalna cena: 200 zł

Stały kontakt

Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne w procesie zmiany jest wsparcie drugiej osoby. Jeśli pojawi się jakiś problem, wystarczy, że do nas napiszesz, a my go rozwiążemy i odpiszemy Ci w ciągu 24 godzin (nie licząc weekendów).

Normalna cena: Bezcenne

Ebook ,,Przepisy w trasie’’

Z doświadczenia wiem, że w trasie zdarzają się sytuacje, gdy brakuje pomysłów na fajny posiłek. Ten ebook to zbiór moich ulubionym przepisów, które bez problemu przygotujesz nawet sytuacji, gdy będziesz z dala od domu.

Normalna cena: 79 zł

Ebook ,,Jak zacząć trenować w trasie?’’

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić, by wozić ze sobą bardzo dużo sprzętu lub ćwiczyć na siłowni. Dlatego stworzyłem treningowy ebook, dzięki któremu będziesz mógł wykonać swój trening w każdym miejscu na świecie z minimalnym wyposażeniem.

Normalna cena: 99 zł

Monitoring efektów

Gdy wprowadzisz nasze zalecenia, to efekty na pewno się pojawią. W ramach współpracy, ktoś cały czas będzie czuwał nad Twoimi cotygodniowymi postępami. Jeśli coś zacznie wymykać się spod kontroli, wprowadzimy odpowiednie korekty, dzięki czemu Twój progres nigdy się nie zatrzyma.

Normalna cena: bezcenne

Pakiet PAKER PREMIUM

To nie jest zwykłe prowadzenie. Dzięki tej opcji otrzymasz możliwość telefonicznego kontaktu ze specjalistą z teamu, a dietetyk i trener pomogą Ci nawet w sytuacji, gdy zmagasz się ze skomplikowanymi problemami zdrowotnymi.

Normalna cena: 789 zł

Całkowita wartość mojego 3-miesięcznego prowadzenia oraz bonusów to 1617 zł*.

*Ale uwaga, wcale nie musi to tyle kosztować, ponieważ cena została obniżona o 75 %! Dostajesz to wszystko za 404 zł!

*przy prowadzeniu na okres 3 miesięcy

Ten program powstał właśnie dla takich zdeterminowanych facetów jak Ty, którzy naprawdę chcą coś zmienić w swoim życiu i nie interesują ich wymówki. To właśnie dla Was przygotowana została ta zniżka.

3 MIESIĄCE

321 zł

135 zł

miesięcznie

6 MIESIĘCY

295 zł

125 zł

miesięcznie

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!

12 MIESIĘCY

269 zł

100 zł

miesięcznie

DAJĘ CI GWARANCJĘ WIDOCZNYCH EFEKTÓW LUB ZWROT GOTÓWKI

Skąd ta pewność? Nasz team specjalistów pomógł już wielu osobom.

W naszym działaniu stawiamy na szczerość i zaufanie, dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad kontraktu. Jeśli w pełni dostosujesz się do stworzonych przez nasz team zaleceń i porad, będziesz wysyłał cotygodniowe raporty oraz nie zataisz informacji o swoim stanie zdrowia, to dostrzeżesz niesamowite efekty.

Na co możesz liczyć? Jeśli chciałbyś schudnąć, to najprawdopodobniej zmniejszy się Twoja masa ciała i/lub obwody, natomiast gdy Twoim celem jest budowanie masy mięśniowej, to na wadze pewnie zaobserwujesz wzrost i/lub zwiększą się Twoje obwody.

Gdyby zdarzyła się sytuacja, że mimo trzymania się planu przez 3 miesiące, nie zobaczysz żadnych efektów (np. redukcji masy ciała, spadku obwodów, poprawy wyglądu sylwetki, rekompozycji), to oddamy Ci wszystkie pieniądze!

UWAGA, KOLEGO, MUSZĘ CIĘ ZMARTWIĆ…

Ta promocja szybko się kończy. Dlatego nie strać tej wyjątkowej okazji. Nie czekaj na lepszy moment, bo on nie nadejdzie, a wymóweczki to wiadomo dla kogo…

To co, jedziemy po swoje?

Nie przegap okazji!

FORMA W TRASIE Z PAKEREM - 75%

FAQ

Na początek otrzymasz od nas propozycje posiłków, które są dopasowane pod Twoje wymagania. Najważniejsze jest to, że możesz je dowolnie zamieniać. Dzięki temu nikt nie będzie decydował za Ciebie, co masz w danym dniu jeść.

To też zależy głównie od Ciebie. Będziesz mógł trenować na siłowni, ale także w swoim domowym zaciszu, a nawet w ciężarówce. Satysfakcjonujące efekty można osiągnąć już przy 2-3 treningach w tygodniu, wszystko dopasujemy pod Twój poziom zaawansowania oraz możliwości czasowe!

Po wykupieniu współpracy otrzymasz ankietę, wypełnisz ją i odeślesz. Dzięki temu my poznamy Cię lepiej i w większości przypadków dobrze dopasujemy plan działania. Gdyby w trakcie wystąpiła jednak potrzeba zmiany, to możesz się z nami w każdej chwili skontaktować, a my dopytamy i później dokonamy potrzebnych korekt.

To żaden kłopot. Jeśli chcesz ćwiczyć podczas wyjazdu, otrzymasz od nas trening domatora, który bez problemów zrealizujesz przy użyciu gum oporowych w każdym miejscu na świecie. Jeśli chodzi o dietę, to możemy Ci w takim wypadku przesłać praktyczne wskazówki, które pomogą Ci osiągać wyniki podczas wyjazdów z dala od domu. Jeśli te opcje Cię nie przekonują, to zawsze istnieje także opcja zawieszenia pakietu na czas trwania wyjazdu.

Tak, nasi specjaliści wezmą pod uwagę Twój tryb życia. Wszystkie posiłki bez problemu dasz radę przygotować nawet z minimalną ilością sprzętu. Podobnie jest z treningiem, uda Ci się go wykonać w dosłownie każdym miejscu na świecie.

Dobrze, do brzegu.

Skoro tutaj dotarłeś masz zapewne dużo pytań.

Zostaw swój numer telefonu, a mój ekspert do Ciebie zadzwoni. Jestem przekonany, że będziesz zachwycony. Należy Ci się sześciopak w tak skandalicznie niskiej cenie.